Dag van de Ouder

over wat je allemaal kan doen om de Dag van de Ouder te vieren

hoe zit dat juist?

Op 1 juni, Internationale Dag van de Ouder, willen de drie ouderkoepels alle ouders in de bloemetjes zetten. Want samen met schoolteams geven ouders elke dag het beste van zichzelf om hun kind te laten groeien en bloeien.

Thuis bij de potjestraining, brooddozen vullen, verhaaltjes vertellen, agenda nakijken, een rustige studeerplek zoeken, helpen bij de studiekeuze,… met 1001 kleine dingen brengen zij hun kind groot.

Ook op school is hun inzet onmisbaar. Vergadertijgers, creatieve duizendpoten, kluskampioenen, taxi- en zwemouders, voorlezers en masterchefs, … ontelbare handen maken op evenveel manieren mee school.  

Wil je met je school en/of je ouderwerking van De dag van de ouder vieren?

Feest mee en zet de ouders van je school op 1 juni in de spotlights!
Dit kan ook in de schoolweek ervoor of erna!

Verstuur een bedankkaartje naar de ouders of plan die week een leuke actie uit onze Inspiratiebundel ‘Dag van de ouder’. Want … ouders maken mee school!

Ouders waarderen voor wie ze zijn en wat ze doen, werkt verbindend en kan drempels verlagen om een partnerschap met de school aan te gaan!

download de materialen

contactgegevens

Wil je meer weten over de Dag van de Ouder, neem dan contact op met An van KOOGO.

vragen?

Heb je vragen? Neem contact op met KOOGO en wij luisteren graag naar jouw vragen.

Zoektermen: Ouders, Ouderwerking, Dag van de, Feest, Materialen, Gratis

Winkelwagen
Scroll naar boven